Tuesday 17th October 2017

 

सकियो पासा ग्वाहाली पुच सहकारीको १० औं साधारण सभा

img_1046

गोकर्णेश्वर नगरपालिका वडा नम्बर १० मारहेको पासा ग्वाहाली पुच सहकारीको दशौं वार्षिक साधारण सभा भब्य समारोहका बिच अध्यक्ष हरिकृष्ण श्रेस्ठको अध्यक्षतामा र काठमाडौ क्षेत्र नम्बर ३ का सांसद रामेश्वर फुयाँलको प्रमुख आतिथ्यतामा पुस २३ गते सम्पन्न भएको छ ।

जोरपाटीको नबिल फुडल्याडमा भएको कार्यक्रममा जया कलेजका प्राचार्य भवानी पौडेल, सहकारीकर्मी डा बिदुर चालिसे,पत्रकार बिजय चालिसे,नव सुन्ताखान स्कुलका प्रधानाध्यापक सुदर्शन थापा र समाजसेवी मन्दिर तिमल्सिना,गोपाल भण्डारी, सान्नानी लामा लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

साधारण सभाले विभिन्न प्रस्ताब पारित गरेको छ । गोकर्णको सांस्कृतिक धार्मिक र आर्थिक अवस्था सुधार्न स्थापित सहकारी गोकर्णको चर्चित सहकारी हो । कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्षलाई प्याब्सन काठमाडौंको अध्यक्षमा निर्वाचित गरेकोमा सम्मान समेत गरिएको थियो ।

शेर सदश्यलाई १० प्रतिशत प्रोत्साहन खर्च दिईएको थियो भने उत्कृष्ट बचत कर्ता र ऋणीलाई सम्मान समेत गरिएको थियो । कार्यक्रममा संसद रामेश्वर फुयाँलले सामाजिक रुपान्तरण र आर्थिक समृद्धिको लागि सहकारीले पुर्‍याएको योगदानको मुक्तकन्ठाले प्रशंसा गरेका थिए ।

Published at: January 8, 2017 4:42 pm

तपाईंको प्रतिकृया जनाउनुहोस्

Loading...

अरु समाचारहरु

ताजा समाचार

Exchange Rate

Nepali Patro