Tuesday 24th April 2018

बौद्ध स्तुपाको टिकट काउन्टर बिगत ६ दिन देखि बन्द,राज्यलाई करिब १५-२० लाख राजस्व घाटा: के रहेछ कारण( हेर्नुस भिडियो)

विश्व सम्पदा सुचीमा सुचिकृत बौद्ध स्तुपा यतीखेर विवादका कारण टिकट काउन्टर बन्द हुँदा राज्यलाई लाखौं क्षति भएको छ । बिगत ६ दिनदेखीको स्थानियको अवरोधको कारण बौद्ध स्तुपाको टिकट काउन्टर खुल्न सकेको छैन । दैनिक हजारौंको संख्यामा पर्यटक आउने सो ठाउँमा राजस्व किन उठेन,के के रहेछन् काउण्टर बन्द हुनुको कारण त्यस बिषयको चिरफार गर्न आशाका किरण मिडियाले बौद्धनाथ क्षेत्र विकास समितिका अध्यक्ष राजकुमार लामा संग गरेको कुराकानेको संपादित अंश :

Published at: September 16, 2017 10:56 am

तपाईंको प्रतिकृया जनाउनुहोस्

Loading...

About Us

 

सत्य तथ्य समाचार जस्ताको तेस्तै प्रकाशन गरी समृद्धि, समुन्नत एवम समतामूलक समाज निर्माणमा कलम चलाई शुसाशनयुक्त  र भएरहित समाज निर्माण गर्ने युवा अभियान ।

अरु समाचारहरु