वाम गठबन्धनलाई जोरपाटीका ब्यवसायीद्वारा भब्य स्वागत(भिडियो)

admin
प्रकाशित मिति: ७ मंसिर २०७४, बिहीबार २२:३२

जोरपाटीमा भएको बाम गठबन्धनको संयुक्त घरदैलोलाई आज भब्य स्वागत भएको छ । काठमाडौं ३ प्रतिनिधि सभा उम्मेदवार कृष्ण राई र सोही निर्वाचन क्षेत्रको प्रदेश २ का उम्मेदवार रामेश्वर फुयाललाई गोकर्णेश्वर ६ का स्वरोजगार ब्यवसायीले भब्य स्वागत गरेका हुन् । गोदावरी र सयपत्री फुलको माला बोकेर बसेका ब्यवसायी बाम गठबन्धनका उम्मेदवारहरुलाई स्वागत गर्न पाउँदा खुसी थिए । ब्यवसायी मध्यकी एक सीता गौतमले भनिन,`अस्थिर सरकारले देश बनेन अब म त वाम गठबन्धनलाई भोट हाल्ने हो र समृद्ध नेपाल बनाउने हो ।´ जोरपाटीमा भब्य स्वागत संगै उनीहरुले मत हाल्ने प्रतिबद्धता समेत ज्ञापन गरेका थिए । परम्परागत नेवारी धिमे बाजा सहित सुरु भएको घरदैलो गोकर्णेश्वर ६ को माथिल्लो भागमा चलेको थियो । चुनावी सरगर्मी बढीरहेको बेला देखीएको यस्तो उत्साहले वाम गठबन्धन बलियो स्थितिमा रहेको संकेत गरेको छ ।

हेर्नुस् भिडियो :


७ मंसिर २०७४, बिहीबार २२:३२ मा प्रकाशित

तपाईंको प्रतिकृया जनाउनुहोस्